Kidzania Turu 4.5

Tur Programı

PROGRAM

Belirtilen saatte okul önünden hareket, ( Saat 07:00)

Etkinlik alanımıza varış, bilekliklerin teslimi,

Sınırsız eğlence dünyasına giriş,

Etkinlik bitiminin ardından belirlenen saatte toplanma.

Okula Dönüş.

 

KIDZANIA

Avrupa’nın en büyük ve kapsamlı yetişkinlik deneyimi şehrine hoş geldiniz.

Çocukların bir yetişkin hayatı yaşadığı ve ilgi alanlarını keşfettiği bu masalsı dünyaya girenler ondan ayrılmak istemeyecekler.

KidZania çocuk şehri; uzman pedagoglar eşliğinde mesleklerin gerçekçi detaylarla
aktarıldığı, eğlenirken öğrenmeyi ön planda tutan ve öğrenimi pekiştirmek için
sunduğu tam donanımlı birçok ünitesiyle unutulmaz deneyimler vaat eden bir interaktif
etkinlik alanıdır.

 

BİREBİR DENEYİMLEME İLE EĞİTİM

Çocukken herkes büyüyünce ne olacağını hayal eder. Zaten ebeveynleri, öğretmenleri ve arkadaşları da onlara “Büyüyünce ne olacaksın?” diye sorar. KidZania’yı farklı kılan aslında bütün zamanlarda çocuklara sorulan “Büyüyünce ne olacaksın?” sorusu yerine “Şu an büyümüş olsaydın ne iş yapardın?” diye sormak ve bu soruya verilen eğlenceli bir yanıttır. KidZania’da her şey çocukların boyutlarına uyarlanmıştır. Çocuklar doktorculuğu gerçeğin kopyası bir hastanede, pilotluğu gerçeğin kopyası bir uçakta, gazeteciliği gerçeğin kopyası bir gazetede oynar, çok eğlenir ve tam da bu yüzden çok öğrenirler.

KidZania deneyimi, tam anlamıyla bir “gerçek hayat” deneyimidir. Sorumluluk veren, cesaret veren, ilham veren ve rol yapma/oynama olanağı vererek eğiten bir deneyim…

KidZania  bir eğlence ülkesi  olmasının yanısıra aynı zamanda da bir eğitim merkezidir. Aktiviteler sayesinde gerçek hayatı deneyimleyen çocukların çevre ile bağlantı kurmalarına ve yetişkinlerden öğrendikleri bilgi ve davranışları ilişkilendirmelerine olanak tanımaktadır.

Öğretmenler, öğrencileri ile KidZania’yı ziyaret etmeden önce, öğrencilerinin katılacağı aktiviteleri planlayabilirler. Bu sayede, sınıf içi eğitimlerde öğrendikleri bilgiler pekiştirilmektedir.

Oyun, çocukların öğrenme sürecini destekleyen başarılı bir yoldur. Çocuklar, KidZania’da oyunlar ile öğrendikleri tüm bilgileri, günlük yaşamlarına da yansıtacaklardır.

Çocuklar, KidZania’da  katıldıkları aktiviteler sırasında, diğer katılımcı çocuklar ile iletişime geçerler.

Bu sayede sözlü iletişim becerilerini geliştirirler.  İstedikleri her şeyi burada açık bir şekilde ifade edebilirler. 

 

İÇERİSİNDE BARINDIRDIĞI BAZI MESLEK GRUPLARI

Acil Servis, Akaryakıt İstasyonu, Arkeoloji Müzesi, Banka, Cam Güvenlik ve Güneş Filmi
Uygulaması, 
Chika’nın Modaevi, Çikolata Fabrikası, Cips Fabrikası, Department Store Deprem Simülasyon Merkezi, Diş Kliniği, Disco, Dondurma Fabrikası, Flamingo Residence (İtfaiye), Fotoğraf Stüdyosu, Games Room, Gizli Ajan Eğitim Merkezi Güvenlik Şirketi, Hamburger Dükkanı, Hastane, Hastane Endoskopi, Havacılık Akademisi, İçecek Dağıtım Merkezi, İnşaat Alanı - Kontrolör, İnşaat Alanı, Duvar Boyama, İnşaat Alanı – İnşaat Ustası, Kariyer Merkezi, Kasa ,KidZania Emniyet Müdürlüğü, KidZania Gazetesi, KidZania İtfaiyesi, KidZania StadyumKidZania Uluslarası Havalimanı, KidZania Üniversitesi, Madame Kaciopea, Olay Yeri İnceleme, Optik Mağazası, Otomobil Bayii, Otomobil Servisi, Otomobil Tasarım Oyunculuk
Akademisi, Parfümeri, Pizza Dükkanı, Saat Kulesi, Sanat Atölyesi, Şefler Akademisi, Şehir Tiyatrosu, Şekerleme Fabrikası, Süpermarket, Sürüş Akademisi, Sürüş Parkuru, Süt Fabrikası, Teknoloji Merkezi, Tırmanma Duvarı, 
Urbano’nun Evi, Urbano’nun Okulu

TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER

Lüx Araçlarla Gidiş-Dönüş Ulaşım Hizmetleri

- Profesyonel Kokartlı Rehberler Eşliğinde Tüm Geziler

- Seyahat Sağlık Sigortası

- Araç İçi İkramlar

Gezzy Tour Güvencesi ve Kalitesi

- Araçta kahvaltı Paketi

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Kişisel Harcamalar

- Öğle Yemeği ( İndirimli Menü 15TL )


HENÜZ BİR BİLGİ BULUNMAMAKTADIR.

Kalkış Noktaları

Hareket Yerleri
Görükle / Bursa
Uludağ Uni. Metro / Bursa
Özdilek Park AVM / Bursa
Küçük Sanayi Metro / Bursa
Ataevler Metro / Bursa
Beşevler Metro / Bursa
FSM Metro / Bursa
Nilüfer Metro / Bursa
Acemler Metro / Bursa
Sırameşeler Metro / Bursa
Paşaçiftliği Metro / Bursa
Kültürpark Metro / Bursa
Merinos Metro / Bursa
Kent Meydanı / Bursa

Sıkça Sorulan Sorular

 • Soru: Çocuklarda İndirim Sağlanıyor mu ?

  Günübirlik Turlar için: 0-3 Yaş Çocuklar Ücretsizdir. 3-11 Yaş Çocuklarda %30 İndirimimiz mevcuttur. Konaklamalı Turlar İçin: 0-3 Yaş Ücretsiz 3-6 Yaş %50 indirimli 6-11 Yaş %25 indirimli Not: Sadece 2 Yetişkin Yanında 1 çocuk için geçerlidir.

 • Soru: Rezervasyonumda nasıl değişiklik yapabilirim ?

  Rezervasyon numaranız ile birlikte “Müşteri İlişkileri” sekmesine tıklayarak “Yeni Talep Oluştur” bölümünden rezervasyon değişiklik talebinizi bırakabilir ya da müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

 • Soru: Uçak bileti rezervasyonumu nasıl yapabilirim ?

  Anasayfamızda yer alan “Uçak Bileti” bölümünden online rezervasyon yapabileceğiniz gibi , seyahat danışmanlarını arayarak da bu işlemi yapabilirsiniz

 • Soru: İnternetten nasıl paket tur rezervasyonu yapabilirim ?

  Web sayfamız üzerinden Yurt Dışı – Kültür – Kıbrıs Turları sayfalarına girerek almak istediğiniz turlara ön rezervasyon yaptırabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde yaptırdığınız ön rezervasyon sonrasında 1 saat içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

 • Soru: Gurup rezervasyon talebimizi nasıl iletebiliriz?

  Grup rezervasyonunuz ile ilgili detaylı bilgileri mustafa@gezzytour.com.tr adresine göndererek işleme aldırabilirsiniz. Mailiniz işleme alındıktan sonra teklifimiz tarafınıza 72 saate kadar yazılı olarak gönderilecektir. Satış Temsilcimizden Gurup rezervasyonları departmanına da bağlanabilirsiniz.

 • Soru: Özel isteklerimi nasıl iletebilirim ?

  Rezervasyonunuz ile ilgili her türlü isteğinizi seyahat danışmanlarımız aracılığıyla iletebilirsiniz.

 • Soru: Otel giriş belgeme nasıl ulaşabilirim ?

  Call centerdan yapılan rezervasyonlarda mail adresinize gelen sözleşmeyi onaylamanız halinde otel giriş belgeniz otomatik olarak mail adresinize yönlendirilmektedir. Site üzerinden yapılan rezervasyonlarda ise otel giriş belgenize üyelik girişiniz sonrasında “Otel Rezervasyonlarım” sayfasında bulunan “Otel Giriş Belgesi” kısmından ulaşabilirsiniz.

 • Soru: Kredi kartı ile post cihazından ödeme yapabilir miyim ?

  Satış ofisleri ve merkez ofisimize gelerek yüz yüze yapılan rezervasyon işlemlerinde, pos cihazından kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

 • Soru: EFT/Havale ile ödeme nasıl yapılmaktadır ?

  Ön rezervasyon alındıktan sonra seyahat danışmanları tarafınıza geri dönüş yaparak banka hesap bilgilerimizi paylaşmaktadırlar.

 • Soru: En iyi fiyat garantisi nedir ?

  Gezzy Tour olarak, “En İyi Fiyat Garantisi” ikonunu gördüğünüz otel ve turlarda en avantajlı fiyatları sunduğumuzu garanti etmekteyiz. Bu ikona sahip otel ve ya turlarda birine rezervasyon yaptırmanız ve aynı tatili farklı bir acenteden daha uygun fiyata bulmanız halinde aradaki fiyat farkı tarafınıza iade edilecektir.

 • Soru: Erken rezervasyon dönemi ne kadar sürüyor ?

  Genellikle 15 günlük periyotlarla ilan edilen kampanyada, otel çeşitliliği ve indirim oranları sezon yoğunluğu yaklaştıkça azalmaktadır. İlk periyodu Aralık ayında başlayan erken rezervasyon dönemi Mayıs ayı sonuna kadar devam etmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK TURLAR

Kidzania Turu

Ayvalık Tekne Turu

Günübirlik tatil keyfini çam ormanlarının ve zeytinliklerin denizle buluştuğu Ege'nin muhteşem denizin de tekne turu ile çıkartın. Günübirlik Ayvalık Tekne Turu.

İNCELE
Kidzania Turu

Yedi Göller Turu

Yedi Göller Turu

İNCELE
Kidzania Turu

Şile Ağva Polonezköy Turu

Şile Ağva Polonezköy Turu

İNCELE

ŞEHİRLER

İstanbul

İstanbul

İstanbul, Türkiye'de yer alan şehir ve ülkenin 81 ilinden biri. Ülkenin en kalabalık, ekonomik, tarihi ve sosyo-kültürel açıdan en önemli şehridir.

DETAY

Copyrights © 2019 Gezzy Tour. Her Hakkı Saklıdır.