Olimpos - Adrasan Tatil Turu

Süre: 4 GECE 5 GÜN

Olimpos - Adrasan Tatil Turu 4.5

Tur Programı

1.Gün: Gece Yolculuğu 

 Belirlenen saatlerde 23:30  Görükle ve 23: 55 Kent Meydanı duraklarında siz değerli misafirlerimiz ile buluşarak yolculuğumuza başlıyoruz. Kütahya, Afyon, Burdur güzergahından arada vereceğimiz ihtiyaç molalarından sonra sabah saatlerinde, şehrin bütün kargaşasından uzaklaştığınızı hissedercesine Olimpos bölgesine has, tamamı ağaç evlerin olduğu bölgeden geçerek, portakal ağaçları ve her bölgesi bahçe çiçekleriyle düzenlenmiş, doğa ile iç içe olan konaklayacağımız tesise giriş yapıyoruz. Odalarımıza giriş yaptıktan sonra gün boyu serbest zaman olarak değerlendireceğimiz bu günde, dileyen misafirlerimiz, istirahat edebilir veya tesisin içinde ki çardaklarda kahve keyfi yapabilir, dileyen misafirlerimiz bölgeyi bisiklet veya atv kiralayarak keşfe çıkabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise M.Ö 300 yıllarında inşaa edilen Olimpos antik kentinin mistik havası eşliğinde içinden geçerek muhteşem Olimpos sahilinde  denizin ve güneşin tadını çıkartabilirler. 

Önemli bilgi : Olimpos antik kenti Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müze ve ören yeridir. Müze kart, iş bankası maximum kart sahibi olanlar ve 18 yaş altı, 65 yaş üstü ücretsizdir. Bu kriterlerin dışında olup bilet alma durumu olan Gezzy Tour misafirleri de avantajlı tarifeden faydalanacaklardır (Konu ile ilgili rehberimiz gerekli açıklamaları yapacaktır )

1.GÜN AKŞAM :  Eğlenceye hazır mısın ? 

KEMER INFERNO / AURA CLUP'a gidiyoruz : Akşam yemeğimizi tesiste aldıktan sonra, belirlenen saatlerde buluşup, kemerin en görkemli ve ünlü sanatçıların, özellikle yabancı turistlerin tercih ettiği gece kluplerinden olan Aura veya İnferno ya gidiyoruz. Gezzy Tour misafirleri için önceden rezervasyon yaptığımız clupte bize ayrılan yere geçip, dans, müzik, eğlence üçlüsünün bir arada yaşandığı bu gecenin doyasıya tadını çıkartıyoruz. Gecenin ilerleyen saatlerinde görsel şov köpük partisi ile gecenin finalini yapıp bu güzel eğlence mekanına veda ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz o gece gece clubine girmek istemezler ise kemer merkezde ki diğer eğlence mekanlarını keşfedebilirler.  Saat 03:00 civarı bizleri bekleyen aracımıza binip konakladığımız tesise dönüş yapıyor ve istirahate çekiliyoruz.        

2.Gün;  Sabah tesiste alacağımız açık büfe kahvaltının ardından, belirlenen saatlerde, Türkiye'nin on koyundan biri olan Adrasana doğru yola çıkıyoruz. Geniş ve uzun bir kumsaldan oluşan bu sahilde gün boyu denizin tadını çıkartıyoruz. Aksiyon ve macera seven misafirlerimiz su sporlarıyla günü daha da eğlenceli bir hale getirebilirler. ( Muz,su kayağı, sörf v.b ) Yürüyüş ve doğa fotoğrafçılığını seven misafirlerimiz bölge tam sizlik, manzara, doğa, deniz gibi muhteşem görselleri kare içine alabileceğiniz yerler oldukça ilginizi çekecektir. Gün boyu Güneşin ve denizin tadını doyasıya yaşadıktan sonra akşam 17:30 saatlerinde sizleri hazır bekleyen aracımıza binip tesise dönüş yapıp akşam yemeğine geçiyoruz.

2.GÜN AKŞAM ;

MEHTAP KEYİF TURU  ''En güzel anlar mehtap gecesinde başlar'' Sloganımızla

 Açık büfe akşam yemeğimizi alıp, keyif çaylarımızı ve kahvelerimizi içtikten sonra, gündüz tadını çıkarttığımız denizin bu sefer gece atmosferini yaşamak üzere bizim için ayrılmış özel tekne ile uygun bir koya gidiyor burada demir atıyoruz. Gecenin o eşsiz sessizliği Ay'ın denize vuran ışığı ve bu güzel atmosfere has fasıl, sanat müziği, romantik müzikler eşliğinde bu geceye demini vuruyoruz. Gece olmasına rağmen denizin dibini rahatlıkla görebileceğiniz gibi dileyen misafirlerimiz, hazırlıklı gelip gece denize girebilir, bu eşsiz deneyimi yaşayabilirsiniz. Uygun bir saatte bu güzel atmosferi geride bırakıp tesise geri dönüş yapıp istirahete çekiliyoruz. 

3.Gün ;  Türkiye'nin Maldivlerine yolculuk 

Sabah açık büfe aldığımız kahvaltının ardından, M.Ö 78 yıllarında korsan gemilerinin gizlendiği  ( sulu ada, sazak koyu, akseki koyu, korsan koyu, ceneviz koyu, amerikan koyu fener koyu ) gibi bu hafızalarımıza kazınacak muhteşem koylarda, doyasıya yüzmek ve bu görselliklere şahit olmak  üzere adrasan sahilinden bizim için ayrılmış teknemize binip turumuza çıkıyoruz. Turkuaz renginde ki her koy birbirinden güzel, her koy birbirinden farklı Türkiyenin Maldivleri dediğimiz bu koylarda özellikle ceneviz koyunda caretta carettaları doğal yaşam alanlarında gözlemleme imkanımız bile olacaktır. Ceneviz koyunda ki doğal kil sayesinde de cilt maskesi yapıp cildinizin ferahladığını ve saçlarınızın ipek gibi olacağını deneyimleyebilirsiniz. Öğlen yemeğimiz muazzam çupra balığı, salata, makarna olacaktır. Yemek sonrası çay ve meyva ikramlarıyla sabah 10 :00 dan 18:00'a kadar doyasıya eğlence ve müziğin olduğu bu güzel tekne turumuzun akşam finalini toplu bir fotoğrafla atmosferimizi ölümsüzleştiriyoruz. Akşam yemeği ve istirahat için bizi limanda bekleyen aracımıza binip tesise hareket ediyoruz.   

3. AKŞAM ; Gizemli deneyim trekking Yanartaş (Chimera )

Yanartaş, Tahtalı dağının eteklerinde, deniz seviyesinden 250 m yüksekte bulunmaktadır. Gece yaptığımız bir etkinlik olan bu bölge gizemli atmosferi ve doğal görsellikleriyle muhakkak gidilmesi görülmesi gereken bir bölgedir. Tesiste aldığımız akşam yemeğinin ardından belirlediğimiz saatlerde araçlarımıza biniyor, Yanartaş mevkiine gidiyoruz. Günümüzde, ormanın içerisinde, açık bir kayalık alanda 20 kadar yanar taş  çıkış noktası vardır. MÖ. 4. yüzyıldan beri yazarlar metinlerinde bu gizemli yanan taşlardan söz etmektedirler. Ateşin bulunduğu yerin yakınlarındaki kalıntılar antik bir Bizans Kilisesine aittir. Bu etkinlik için, rahat yürüyüş ayakkabısı, spor kıyafet, el feneri, su,

   
4. GÜN : Köprülü Kanyon da RAFTİNG deneyimi

 Tesisimizde aldığımız kahvaltımızın ardından yola çıkıyor ve 12 km’lik unutulmaz bir rafting  deneyimi için köprülü kanyona doğru yola çıkıyoruz. Öğlen saatlerinde Manavgat akyaka mevkiinde bulunan rafting tesisimize varmış oluyoruz. Daha öncesinde katılımcı sayılarımızı bildirdiğimiz misafirlerimiz ile öğlen yemeği ardından, Rafting ekipmanlarımızı teslim alıp her botta  konusunda uzman bir rehber gurubumuzdan bir görevli eşliğinde zorluk seviyesi 2 olan, 7 den 77 ye herkesin kolaylıkla deneyimleyebildiği unutamayacağınız bir zaman geçireceksiniz. Rafting etkinliğine katılmak istemeyen misafirlerimiz, köprülü kanyon bölgesinde gezebilir, uygun noktalarda bu serin ve tatlı suda yüzmenin tadını çıkartabilirler.  3 gece 4 günlük bu tatilin son etkinliği olan rafting sonrasında araçlarımıza binip dönüş yoluna geçiyoruz. Misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıp bu güzel programda yer aldıkları için teşekkür ediyor, başka bir GEZZY TOUR programında görüşmek üzere vedalaşıyoruz..   

 ‘’Tatil programı bitse de, dostluklar baki kalır ‘’   
 

 ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*GİDİŞ / DÖNÜŞ ULAŞIM

*3 GECE  KONAKLAMA

*3 SABAH KAHVALTISI (açık büfe)

*3 AKŞAM YEMEĞİ (açık büfe) 

*ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

*REHBERLİK HİZMETLERİ

*ADRASAN  SAHİLİ GİDİŞ / DÖNÜŞ

*SEYAHAT SİGORTASI


EKSTRA AKTİVİTELERİMİZ – İsteğe Bağlıdır -

 Tekne turu                            :     (Ulaşım+ Öğle yemeği çupra + makarna + salata+meyva+çay)

 Yanartaş gezisi                    :      (Rehberlik+ ulaşım + ören yeri giriş )
Rafting turu                          :       (Rehber + Ulaşım + Ekipman + Öğle Yemeği )( Yeterli Sayıya ulaşılırsa gerçekleşecektir.)
 Mehtap Tekne turu               :       ( Ulaşım + tekneye giriş ücreti )
 Kemer Inferno & Aura Club :        ( Giriş + ulaşım )
Ekstra tur fiyatları özel gün ve dönemlerde bölgedeki işletmelerce değişebilir. Gezzy tour ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.

NOT: Program akışında bazı noktalar için rehberin öngörüsü üzerine farklılık uygulanabilir.

(Ücretler 2 ve 3 kişilik odalarda kişi başı konaklama ücretidir. Single konaklama farkı, tesisin bir talebi olup, Gezzy tour ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.)

Yenilenen her program bir öncekini geçersiz kılmaktadır.

Araçlarımız:

>MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz) 

>NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.) 

>MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvdoynatıcı (cep telefonu kullanılabilir) MIDIBUSLER: (17 - 24 KiĢi Sayılarında Kullanılır) 

>ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

>VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 

>VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 

>MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd vedvd oynatıcı MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları,rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Tarihler ve Fiyat

Başlık Başlangıç T. Bitiş T. Fiyat
1. Tarih 17 Nisan 2019 21 Nisan 2019 650 ₺
2.Tarih 1 Mayıs 2019 5 Mayıs 2019 650 ₺
3.Tarih 8 Mayıs 2019 12 Mayıs 2019 650 ₺
4.Tarih 15 Mayıs 2019 19 Mayıs 2019 650 ₺
5.Tarih 22 Mayıs 2019 26 Mayıs 2019 650 ₺
6.Tarih 29 Mayıs 2019 2 Haziran 2019 650 ₺
7.Tarih 5 Haziran 2019 9 Haziran 2019 850 ₺
8.Tarih 12 Haziran 2019 16 Haziran 2019 700 ₺
9.Tarih 19 Haziran 2019 23 Haziran 2019 700 ₺
10.Tarih 26 Haziran 2019 30 Haziran 2019 700 ₺
11.Tarih 3 Temmuz 2019 7 Temmuz 2019 750 ₺
12.Tarih 10 Temmuz 2019 14 Temmuz 2019 750 ₺
13.Tarih 17 Temmuz 2019 21 Temmuz 2019 750 ₺
14.Tarih 24 Temmuz 2019 28 Temmuz 2019 750 ₺
15.Tarih 31 Temmuz 2019 4 Ağustos 2019 750 ₺
16.Tarih 7 Ağustos 2019 11 Temmuz 2019 850 ₺
17.Tarih 14 Ağustos 2019 18 Ağustos 2019 750 ₺
18.Tarih 21 Ağustos 2019 25 Ağustos 2019 750 ₺
19.Tarih 28 Ağustos 2019 1 Eylül 2019 750 ₺

Kalkış Noktaları

Hareket Yerleri
Heykel/Bursa
Şehreküstü/Bursa
Fomara/Bursa

Sıkça Sorulan Sorular

  • Soru: Erken Rezervasyonun Avantajları Nelerdir?

    Yüzde 40’lara varan fiyat indiriminin yanı sıra otel doluluk problemini yaşamazlar.

  • Soru: En İyi Fiyat Garantisi Nedir?

    Gezzy Tour'dan satın alıp ücretini ödemiş olduğunuz bir ürünün aynı tesis olarak aynı oda kategorisinde, aynı tarih aralığında, aynı ödeme tipi, aynı kayıt tarihi ile başka bir acente de daha düşük fiyatın belgelenmesi halinde aradaki fark size ödeme şeklinizle iade edilir.

  • Soru: Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirim?

    +90 (850) 306 16 16 Numaralı Çağrı Merkezimizden, Seyahat Danışmanlarımız aracılığı ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. 7/24 Web sitemizden online rezervasyon yapabilirsiniz. Bunların yanında merkez acentemize gelerek yüz yüze iletişimle rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK TURLAR

Olimpos - Adrasan Tatil Turu

Olimpos - Adrasan Tatil Turu

Olimpos - Adrasan Tatil Turu

İNCELE
Karadeniz Turu

Karadeniz Turu

Karadeniz Turu

İNCELE
Alaçatı Ot Festivali

Alaçatı Ot Festivali

Alaçatı Ot Festivali

İNCELE

ŞEHİRLER

İzmir

İzmir

İzmir, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık üçüncü şehri. 2017 TÜİK verilerine göre İzmir'in nüfusu 4.279.677'dir. Anadolu Yarımadası'nın batısında, Ege Bölgesi'nin ortasında yer alan ve İzmir Körfezi çevresinde bulunan şehir, her yıl İzmir Enternasyonal Fuarı'nı düzenleyen önemli bir fuar merkezi ve liman kentidir.

DETAY

Copyrights © 2019 Gezzy Tour. Her Hakkı Saklıdır.