Edirne Kakava Şenliği

Süre: GÜNÜBİRLİK

Edirne Kakava Şenliği 4.5

Tur Programı

Tur Programı:

Gezzy Tour olarak değerli misafirlerimizle buluşma noktalarımızda bir araya gelerek yolculuğumuz 21:30 Korupark  22:00 Görükle 22:30 Kent Meydanı kalkış noktalarından misafirlerimizin katılımıyla keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz içerisindeki ikramlarımız, sabah kahvaltımız eşliğinde yaklaşık olarak 6 buçuk saat süren yolculuğumuz ardından sabah saatlerinde Roman eğlencesine katılmak üzere Edirne'ye ulaşıyoruz. Gece yakılan ateş ve eğlence eşliğinde keyifli dakikalar geçirdikten sonra kısa süreli bir kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltıdan sonra Edirne programımıza başlıyoruz. İlk durağımız Meriç Nehri ve Meriç Köprüsü olacaktır. Karaağaç bölgesini gezerek sonrasındaki durağımız Mimar Sinan'ın ustalık eseri Selimiye Camii olacaktır. Gezimizi tamamladıktan sonra Edirne'nin ünlü badem ezmesi, meyve sabunları, süs süpürgelerini bulabileceğimiz Ali Paşa Çarşısı’nı da geziyoruz. Öğle yemeği için Edirne'nin meşhur tava ciğerini yemek üzere restoranımıza gidiyoruz. Öğle yemeği sonrası ilk durağımız II.Beyazıt Külliyesi’ne hareket ediyor ve II. Beyazıt'ın inşa ettirdiği, içinde cami, medrese, bimarhane, tabhane ve aşevinin bulunduğu Beyazıt Külliyesi'ne geziyoruz. Avrupa Birliği'nden ödül alan Tıp Tarihi Müzesi'ni de içine alan Külliye'yi gezdikten sonra sizlere tanıyacağımız serbest zamana müteakip aklınızdan hiç çıkaramayacağınız anılarla Edirne’ye veda edip Bursa'ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.Bursa’ya varışımız ile bir başka Gezzy Tour organizasyonda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

 Ücrete  Dahil Olan  Hizmetler:

*Lüks araçlarla ulaşım

*Tüm çevre gezileri

*Profesyonel rehberlik hizmetleri

*Araç içi zengin sabah kahvaltı paketi

*Otobüs içerisindeki ikramlar

Ücrete Dahil Olmayan  Hizmetler:

*Öğle yemeği (Meşhur Köfteci Osman'da 1 Posiyon Edirne Ciğeri veya Köfte, Garnitür, Ayran, Çay ve Su) *Kişisel harcamalar

*Müze ören yeri giriş ücretleri


HENÜZ BİR BİLGİ BULUNMAMAKTADIR.

Kalkış Noktaları

Hareket Yerleri
Balat/Bursa
Osmangazi/Bursa
Görükle/Bursa

Sıkça Sorulan Sorular

  • Soru: Erken Rezervasyon Kampanyası Hangi Tarihlerde Bitmektedir?

    Genellikle Mayıs ayının son haftası ile Haziran ayının ilk haftası, fiyat avantajı sağlayan kampanya dönemi sona ermektedir.

  • Soru: Erken Rezervasyonun Avantajları Nelerdir?

    Yüzde 40’lara varan fiyat indiriminin yanı sıra otel doluluk problemini yaşamazlar.

  • Soru: En İyi Fiyat Garantisi Nedir?

    Gezzy Tour'dan satın alıp ücretini ödemiş olduğunuz bir ürünün aynı tesis olarak aynı oda kategorisinde, aynı tarih aralığında, aynı ödeme tipi, aynı kayıt tarihi ile başka bir acente de daha düşük fiyatın belgelenmesi halinde aradaki fark size ödeme şeklinizle iade edilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK TURLAR

Alaçatı Ot Festivali

Alaçatı Ot Festivali

Alaçatı Ot Festivali

İNCELE
Olimpos - Adrasan Tatil Turu

Olimpos - Adrasan Tatil Turu

Olimpos - Adrasan Tatil Turu

İNCELE
Karadeniz Turu

Karadeniz Turu

Karadeniz Turu

İNCELE

ŞEHİRLER

İzmir

İzmir

İzmir, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık üçüncü şehri. 2017 TÜİK verilerine göre İzmir'in nüfusu 4.279.677'dir. Anadolu Yarımadası'nın batısında, Ege Bölgesi'nin ortasında yer alan ve İzmir Körfezi çevresinde bulunan şehir, her yıl İzmir Enternasyonal Fuarı'nı düzenleyen önemli bir fuar merkezi ve liman kentidir.

DETAY

Copyrights © 2019 Gezzy Tour. Her Hakkı Saklıdır.